czwartek, 11 maja 2017

Darmowy starter best in test oraz 20 GB za free dla każdego


Dobre oferty szybko się kończą. Podobno na wykończeniu znajduje się pula darmowych starterów na kartę jakie rozdaje ostatnio T-mobile. Starter udostępnia każdemu stan konta z 20 GB oraz 1 zł:)


Co najważniejsze w tej ofercie nie ma tutaj jakiegoś ograniczenia co do nowego klienta. Upewniłem się, że każdy może brać w tym udział, nawet klienci konta w T-mobile mogą brać w tej promocji, a jak coś jest darmowe to czemu z tego nie skorzystać.

Tutaj zamówisz darmowy starter Best in test na 20 GB

Powyższy link będzie ważny
do 25 maja 2017, chociaż regulamin podaje, że może się skończyć wcześniej w razie wyczerpania limitów. Mamy więc typową akcję typu kto pierwszy ten lepszy. Przy składaniu wniosku ważne jest, by zaznaczyć trzy zgody marketingowe podane w regulaminie.

Starter będzie ważny końca wakacji czyli do 31 sierpnia 2017. Każdy kto aktywuje pakiet startowy, będzie miał możliwość skorzystania z usługi pakiet 20 GB. Ta bezpłatna usługa jest do wykorzystania przez 7 kolejnych dni kalendarzowych od momentu aktywacji Karty SIM.

Może się to przydać na wakacjach. gdzie zwykle udajemy się na tygodniowy urlop, działa jednak tylko na terenie kraju. Roaming nie jest objęty promocją.  20 GB jest dostępne w ramach krajowego mobilnego pakietu, realizowanego w technologii 2G/3G/LTE.


Tutaj zamówisz darmowy starter Best in test na 20 GB

Jedyny minus oferty to fakt, że na dany adres można zamówić tylko jeden pakiet T-mobile na kartę...

O innej nowej i ciekawej akcji w T-mobile w której do zgarnięcia jest 250 zł poczytacie we wpisie na PP3.

Regulamin oferty promocyjnej Darmowy starter best in test

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz