środa, 19 kwietnia 2017

50 zł do kina za limitowane konto w Nest bank oraz lokata na 4%


Nest bank potrafi zaskoczyć z dnia na dzień fajną lokatą. Tak było ostatnio i kto miał tutaj konto, mógł skorzystać z fajnego oprocentowania. Kto nie miał, otrzymał dużo gorszą ofertę i raczej nie było szans żeby zdążyć założyć konto i lokaty na 2,60%.

 
Nowa akcja specjalna konta w Nest bank z bonusem 50 zl

Warto więc mieć tutaj konto w oczekiwaniu na oferty, jakich nie ma już Idea bank. I lepiej zrobić to wtedy, gdy trwa jakaś akcja specjalna z bonusem do darmowego konta. aśnie trwa taka akcja, w której za założenie konta w Nest banku do zgarnięcia są dodatkowo bilety do kina.


Kto może wziąć w niej udział? Mogą to być osoby, które do tej pory nie miały do tej pory konta w nie tylko w Nest bank, ale także i w poprzednich wcieleniach tego banku. Mowa więc o wspomnianych w poprzednim poście Smart banku oraz FM banku.

Jak w każdej akcji specjalnej, aby wziąć w niej udział trzeba skorzystać z dedykowanego linku oferowanego nie przez bank, lecz przez organizatora akcji. Rejestrujemy się w niej zostawiając tutaj swój mail.

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej Nest konta z biletami do kina 

Powyższy link będzie aktywny przez nieco ponad 2 tygodnie do 28 kwietnia 2017. Od razu po rejestracji na nasz mail przychodzi potwierdzenie udziału w akcji specjalnej. Wówczas z otrzymanego linku zakładamy konto.

Lista kin Helios objętych promocją

Co trzeba zrobić by zdobyć voucher do kina na kwotę 50 zł? Warunek nie jest zbyt trudny do spełnienia. Trzeba wydać 150 zł w terminie 60 dni od daty złożenia wniosku. Czasu jest więc aż nadto by spełnić ten niewygórowany warunek.

Harmonogram nowej akcji specjalnej w Nest bank

Co więcej bank nie wymaga nawet szczególnej aktywności. Można jednorazowo zatankować samochód i po sprawie. Regulamin stwierdza wyraźnie, że może to być jedna płatność:)

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej Nest konta z biletami do kina
 
W sumie mamy więc fajne konto z bonusem, trzeba jednak zaznaczyć, że akcja jest limitowana do zaledwie 500 sztuk. Jest więc możliwość że powyższy link będzie aktywny krócej niż do zapowiadanej daty 28 kwietnia 2017.

Regulamin promocji Nest konto - bilety Helios

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz