piątek, 4 września 2015

900 zł do zgarnięcia w Idea banku w akcji premiowanie za bankowanie


Wakacje w tym roku obfitowało w dobre oferty, że trudno było to nazwać sezonem ogórkowym. A jednak ilość nowych ofert jakie pojawiły się z początkiem września powoduje, że na blogi zrobiła się wręcz kolejka.

Nie pamiętam takiej ilości ofert godnych uwagi, więc pewne oferty będą musiały być selekcjonowane. Do niektórych jakoś nie mam przekonania, ale czytelnicy w mailach informują, że warto o nich napisać.Jedną z takich ofert jest trwająca promocja w której do zgarnięcia jest 900 zł w Idea bank. Oferta jest jednak skierowana do firm, a blogi czytają głównie osoby fizyczne. Być może jednak opisywana oferta przyda się niektórym w Was.900 zł za aktywne korzystanie z konta to jedna z rekordowych premii. W jaki sposób można je uzyskać widzimy powyżej. Faktycznie 75 zł zbierane przez 12 miesięcy da nam w sumie owe 90 zł. A warunki są banalne, w końcu 50 zł za przelew to promocja jakiej nie ma na zwykłych kontach, nie mówiąc o 10 zł za wpłatę we wpłatomacie.

Tutaj założysz konto firmowe w Idea bank w akcji 900 zł za bankowanie

Aby otrzymać premię należy założyć konto firmowe i zalogować się do serwisu transakcyjnego Idea Cloud. Wystarczy aktywować promocję "Premiowanie za bankowanie" dostępną w szczegółach konta w sekcji Promocje -> Zobacz ->Aktywuj. 


Zdaniem banku:
Jedną z największych bolączek właścicieli firm jest konieczność ponoszenia wysokich opłat za korzystanie nawet z tak podstawowych usług bankowych jak prowadzenie konta. Dlatego w ofercie Konta Firma To Ja nie pobieramy opłat za założenie i prowadzenie rachunku. Nie ma również opłat za wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty gotówkowe w oddziałach Idea Banku, standardowe przelewy realizowane w Bankowości Internetowej oraz dwa przelewy europejskie (SEPA/ EuroElixir) i dwa przelewy natychmiastowe (Express Elixir) w miesiącu. 

A jednak jest opłata za kartę:
W Idea Banku nie zapłacisz też za wydanie debetowej karty płatniczej do konta, a jeśli będziesz z niej aktywnie korzystać nie pobierzemy opłaty miesięcznej za jej prowadzenie - wystarczy co miesiąc dokonać transakcji bezgotówkowych debetową kartą płatniczą na kwotę nie niższą niż 400 zł, w przeciwnym razie opłata za obsługę debetowej karty płatniczej wynosi 4,99 zł.

Link dla właścicieli firm, którzy chcieliby założyć konto Firma to ja w promocji.

Wychodzi na to, że dla firm to jedno z ciekawszych kont dostępnych na rynku, szczególnie biorąc pod uwagę dość wypasioną promocję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz