czwartek, 4 czerwca 2015

100% cashback oraz darmowe przewalutowanie w BZ WBK na nowej promocji juwenaliowej


Nie wiem jaki odsetek czytelników stanowi brać studencka, niemniej jednak także i do nich, a w zasadzie tylko do nich kierowane są niektóre oferty. Najnowsza propozycja w BZ WBK jest dedykowana dla ludzi w wieku 18-26 lat.

A do zyskania jest nawet 100% cashback:) Ponieważ oferta jest skierowana do studentów, nowa promocja nosi nazwę juwenaliowej do której nabór trwać będzie do końca czerwca, czyli jeszcze ponad miesiąc. 

Promocja dotyczy tym razem karty kredytowej MasterCard < 30 (tańsza) oraz MasterCard PAYBACK (droższa) i będzie trwać do końca tego roku. Aby wziąć udział wystarczy przedstawić legitymację studenta, index bądź zaświadczenie z uczelni, które potwierdzi, że ukończyliśmy przynajmniej jeden semestr studiów pierwszego stopnia.
Dodatkowo trzeba udowodnić, że otrzymuje się minimum 650 zł w dowolny sposób czy to za stypendium, za prace dorywcze a nawet... od rodziców. Jak widać nie ma tu zbytniego rygoru do jakiego przyzwyczailiśmy się w przypadku innych banków:)

Co można zyskać? W sumie dwie rzeczy:

1. Cashback na 100%
Za wydanie 50 zł w terminie do 10 lipca, można dostać zwrot... 50 zł. A to oznacza cashback na poziomie... 110%! Nie słyszałem jeszcze o takiej promocji, żeby tyle ile się wydało, tyle można było odzyskać.

2 Darmowe przewalutowanie
Ponadto można liczyć na brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznej w dowolnej walucie poza krajową. Dotyczy to wszystkich transakcji zagranicznych dokonanych do końca roku a więc do 31 grudnia 2015.

W standardzie opłata za taką czynność wynosi aż 2,80% od wartości transakcji po przewalutowaniu na walutę konta karty.  A trzeba przyznać, że to niemało...

Oczywiście warto od razu sprawdzić, jakie są opłaty za kartę kredytową. Zostawiam tutaj dla wnikliwych link do toip. Przykładowo opłata roczna tańszej karty MasterCard < 30 wynosi 25 zł, ale można to łatwo obejść, gdyż wystarczy tylko 5 transakcji w ciągu trzech miesięcy, by być zwolnionym z tej opłaty.

Słowem coś dla początkujących adeptów kombinowania:)

Na zakończenie zostawiam regulamin promocji juwenaliowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz