sobota, 14 marca 2015

100 zł na opony w wiosennej promocji Allegro


Wiosna zbliża się już dużymi krokami. Wraz z nią pojawia się konieczność wymiany opon na letnie. To było zresztą do przewidzenia, pamiętamy bowiem, że w listopadzie mieliśmy ofertę 100 zł na opony zimowe. Oferta cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, nic więc dziwnego, że powraca w nowej wersji.
Kolejny raz trzeba dokonać zakupu za minimum 600 zł i dokonać płatności na dwa możliwe sposoby: albo kartą albo za pomocą PayU.

Czasu jest dość sporo akcja potrwa bowiem tym razem do 24 marca 2015. Akcja jest adresowana do osób, które dokonały... jednego kliku na ofertach lub listingach w kategorii Motoryzacja. Warto jednak wspomnień, że liczą się kliki zalogowanych użytkowników w wersji desktop. Tym razem zatem nie jest premiowana aplikacja.

Na kupon przyjdzie poczekać do 48 godzin, chociaż pojawia się znacznie wcześniej. Będzie on ważny aż do końca miesiąca.

Regulamin do wglądu dla zainteresowanych.

6 komentarzy:

 1. To jak to z tym jest? Akcja potrwa do końca miesiąca czy do 24 marca?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kliki zlicza do 24ego a kupon mozesz użyć do końca miesiąca

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo proszę o instrukcję krok po kroku, co zrobić, żeby otrzymać mailing. Klikać na desktopie, czy smartfonie?

  OdpowiedzUsuń
 4. po pierwsze: naucz sie czytac. albo oddaj swiadectwo bo cie oszukali.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli ktoś nie załapał się na kupon, a jest zainteresowany zakupem opon, chętnie odstąpię 50 zł z posiadanego przeze mnie kuponu.

  kontakt: marc4nowa(at)prokonto.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też kupuje opony przez internet np w tym roku zamówiłem letnie gumy na feuvert i powiem szczerze że jestem całkiem zadowolony. Wcześniej kupowałem oczywiście opony używane ale z roku na rok w wulkanizacjach sprzedają coraz gorszy syf. Z allegro jeszcze nie brałem ale teraz i tak już za późno :P

  OdpowiedzUsuń