poniedziałek, 8 grudnia 2014

Kolejne 4% tym razem na lokacie mikołajkowej bez górnego limitu


Jak się okazało z wczorajszych komentarzy, 4% na lokacie Wielki Powrót nie jest jednak dla każdego, wiec dziwi mnie fakt, że jest u mnie dostępna. Ma jednak tę wadę, że pozwala tylko na ulokowanie 10.000 zł.

Kto chciałby ulokować większą sumę nawet do miliona złotych, ma taka możliwość na lokacie mikołajkowej. Ale nie w Idea bank, tam bowiem mamy oprocentowanie zaledwie na poziomie 3,45%, bank ten bowiem niedawno spuścił dość mocno z tonu.

Owe 4,00% jest dostępne na 3 miesiące w neoGANGu. Można zakładać dowolną ilość lokat, byle ich suma nie przekraczała miliona. Czyli można sobie lokować nawet po 1000 zł wiele lokat na wypadek, gdyby środki były potrzebne w trakcie jej trwania.

Chociaż to lokata mikołajkowa więc wydawać by się mogło, że będzie w ofercie tylko w mikołaja. Tym razem bank zaszalał i pozwala nowym klientom, a oczywiście tylko tacy są brani jak zwykle pod uwagę, na podjęcie decyzji do 12 grudnia czyli do piątku.

A więc Idea bank nie jest już najlepszym oferentem, gdyż na 4% daje dość duże ograniczenia. Najciekawsza jednak z nowości jest lokata gwiazdkowa o której dziś na FpG.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz