poniedziałek, 3 listopada 2014

70 zł gwarantowanej premii za założenie iKonta Paribas w promocji Konto z premią


Banki jeden po drugim przykręcają śrubę na kontach stąd trwająca promocja konta w Paribas staje się coraz bardziej atrakcyjna. Tym razem do zgarnięcia jest 70 zł za samo założenie konta, a więc jeszcze więcej niż można było zarobić w poprzednich tego typu akcjach. Chociaż sama promocja jest nieco bardziej skomplikowana aniżeli poprzednie.

Akcja zaczyna się w końcu dziś, dlatego przesuwamy nieco publikację, i potrwa do 12 16 listopada 2014. Biorąc jednak pod uwagę ostatnią promocję w Meritum, która zakończyła się na 9 dni przed czasem, niewykluczone, że zakończy się nieco wcześniej.

Kolejny raz aby wziąć udział w promocji należy podać maila na dedykowanej stronie tutaj. Na podanego maila dostaniemy link aktywujący, dzięki któremu będziemy włączeni do promocji uprawniającej do odbioru 70 zł.

Niestety promocja ma jedną zasadniczą wadę. Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci Paribasa. A więc bank ten należy ustawić w jednym szeregu z Aliorem, dającym swoim klientom dożywotnią dyskwalifikację z premii.

Kolejna dobra promocja Źródło: konto.zpremia.pl
Kto jednak nie miał tu jeszcze konta, może sobie zaszaleć. Otrzymany link przekieruje nas na stronę banku, gdzie można złożyć wniosek o iKonto. Sprawa jest zresztą podobna do poprzednich akcji, a co trzeba zrobić przedstawia filmik na dedykowanej stronie, więc nie powinno być z tym problemów.

Aby otrzymać owe 70 zł trzeba spełnić tylko jeden warunek, a mianowicie zapłacić kartą wydaną do konta na kwotę 150 zł. Musimy to zrobić do 7 grudnia 2014. Mamy zatem cashback w wysokości prawie 50%

Należy jednak pamiętać, że aby konto było za zero, w końcu nikt z nas nie lubi płacić bankom za wymyślane przez nich ograniczenia, trzeba dodatkowo: 
 • zrobić przelew na 1000 zł (bez tego będzie opłata 9 zł)
 • zrobić zakupy kartą na 200 zł (bez tego będzie opłata 6 zł)
 • nie robić więcej wypłat z bankomatów więcej niż 4 (kolejne kosztują 3 zł).
Warunek przelewu jest z pewnością banalny. Cztery wypłaty z bankomatu to aż nadto, dla pobocznego konta. Pozostaje tylko problem z kartą, ale tutaj wniosek jest prosty: aby nie dopłacać do interesu, warto zrobić jak najszybciej płatności kartą na 200 zł i zastrzec ją.

Warto też przypomnieć, że sama karta daje dodatkowo 3% cashback za zakupy dokonane w internecie. Zresztą samo iKonto oraz wspomniane wyżej opłaty omawialiśmy na FpG zaraz po jego wprowadzeniu pod koniec czerwca tego roku.

Co ciekawe promocja nosi nazwę Konto z premią. Czy to przypadek, że dokładnie taką samą nazwę nosiła trwająca przez 3 lata świetne konto z premią w BGŻ, który będzie przez Paribas przejęty? Premia 70 zł ma być wypłacona na nasze iKonto do wigilii, a więc do 24 grudnia.

Dla ułatwienia na koniec zostawiam dla zainteresowanych link do dedykowanej strony.

Na deser jak zwykle regulamin promocji.

UWAGA: - Oferta przedłużona do środy 19 listopada 2014

4 komentarze:

 1. zrobić przelew na 1000 zł - z dowolnego konta? Jakieś obostrzenia?

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro anonsujesz powtórnie taką pokrętną ofertę, to może i ponowisz 50zł od getina za przelew mobilny?
  Od sierpnia sporo osób mogło dojść, jeśli w kwietniu/maju kończyły im się przykładowo lokaty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Płatności rachunków ( Żabka,SB) zaliczają się?

  OdpowiedzUsuń
 4. Założyłem to konto w listopadzie przez Internet, a potem jeszcze oszczędnościowe i 3 lokaty dobrze procentujące w oddziale. Zrobiłem w listopadzie przelew na 1000 zł i dokonałem płatności kartą na 200 zł. Potem, w tym samym miesiącu, kartę zastrzegłem. Zauważyłem, że bank pobrał mi 01. grudnia 5 zł z konta. Tytułem: "Prow. za wyciągi, miesiąc 2014/11 Wygenerowane w oddziale 2002". Nigdy nie prosiłem o wyciąg w żadnym oddziale BNP Paribas. Też tak macie? Już napisałem reklamację.

  OdpowiedzUsuń