poniedziałek, 7 lipca 2014

100 zł cashback za wykorzystanie wypłaty przekazu Western Union


Spośród licznych ostatnio promocji jakie zafundował nam BZ WBK wyróżnia się powrót premiowania za wypłatę przekazów Western Union. Pisałem już o tym w ubiegłym roku tutaj, wówczas jednak można było zgarnąć tylko 50 zł, teraz mamy dwa razy więcej.

Promocja potrwa jeszcze długo bowiem aż do końca roku. Kto może skorzystać z tej promocji? Warunki nie są jakoś wygórowane, bowiem adresatem są ci którzy nie posiadali żadnego konta w BZ WBK przez ostatnie 3 miesiące. To dość łagodny warunek patrząc na inne banki, gdzie odsiadka wynosi rok i więcej.

No to bingo! Często powtarzam że konta zamknąć jak najszybciej i często na FpG opisuję jak zamknąć konto w tym czy tamtym banku. O likwidacji konta w Kredyt Banku czyli obecnym BZ WBK pisałem w marcu. Trzy miesiące już minęły więc kto skorzystał ma okazje na powrót.


Mało tego ci którzy tego nie zrobili i tak mają jeszcze dość czasu, bowiem według banku z promocji mogą skorzystać osoby, które otworzą konto do... 15 grudnia 2014. Czasu jest więc aż nadto. Potem do 31 grudnia wystarczy dokonać wypłaty przekazu Western Union za pośrednictwem bankomatu BZ WBK.
W zasadzie mamy tutaj powtórkę z rozrywki i pierwsze 50 zł, zwane tutaj nagrodą główną, można zdobyć w  sposób opisany w artykule 50 zł cashback za wykorzystanie przekazu Western Union. Tam też czytelnicy podpowiedzieli pewne istotne szczegóły takiego przekazu, warto więc zajrzeć do tego artykułu.

A drugie 50 zł, czyli nagroda dodatkowa? Można ją zdobyć jeśli w czasie promocji czyli do końca roku zrealizujemy 5 kolejnych wypłat przekazów Western Union na nasze nowo założone Konto Godne Polecenia także za pośrednictwem bankomatu.

Jak wypłacić przekaz Western Union za pośrednictwem bankomatu? Nie jest to w końcu rzecz, którą wykonujemy codziennie. BZ WBK na swojej stronie podaje takie wskazówki:
1. Wystarczy włożyć kartę płatniczą do bankomatu sieci BZ WBK oraz podać kod PIN.
2. W MENU głównym należy wybrać opcję Przekaz Western Union.
3. Na ekranie bankomatu:
• wprowadzić numer kontrolny przekazu MTCN (10 cyfr) i nacisnąć przycisk AKCEPTACJA, aby przejść do kolejnego ekranu, lub przycisk  POPRAWKA w przypadku błędnego wpisania numeru MTCN,
• ze skróconej listy krajów wybrać kraj, z którego został wysłany przekaz,
• w przypadku nie znalezienia kraju na pierwszym ekranie, należy nacisnąć przycisk  INNY, aby przejść do pozostałej listy krajów,
• wpisać trzycyfrowy kod kraju, z którego został wysłany przekaz i nacisnąć przycisk AKCEPTACJA,
• podać spodziewaną kwotę przekazu w PLN (w zaokrągleniu do pełnej kwoty, bez groszy) i nacisnąć przycisk DALEJ,
• potwierdzić szczegóły przekazu wybierając przycisk AKCEPTACJA,
• zapoznać się i zaakceptować (wybierając przycisk AKCEPTACJA) warunki realizacji przekazu pieniężnego Western Union,
• zapoznać się i zaakceptować (wybierając przycisk AKCEPTACJA) warunki regulaminu usługi przekazu pieniężnego Western Union.
4. Na ekranie pojawi się potwierdzenie przekazania środków na Konto Godne Polecenia.
Środki z tytułu wypłaconego przekazu zostaną przekazane na rachunek bankowy, mogą pozostać na koncie, lub zostać wypłacone z bankomatu.

Pytanie czy warto? 100 zł piechotą nie chodzi, ale Bank Zachodni często zaskakuje nas premiami za otwarcie konta, a jak raz skusimy się na 100 zł być może ominie nas kolejna edycja konta KGP w której znów będzie 700 zł do zgarnięcia?

Na zakończenie regulamin do wglądu.


2 komentarze:

  1. Ciekawy pomysł na zdobycie 100 zł (piechotą nie chodzi). Może sam nawet spróbuję bo nie jestem związany z BZWBK, potem najwyżej zamknę konto i już :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak widać WBK ani na chwilę nie odpuszcza swojej promocyjnej ofensywy. Obecnie po raz kolejny rozdaje darmowe bilety autobusowe czy 30 zł za przetestowanie ich aplikacji mobilnej.

    Ale nie tylko oni mają świetne oferty... Obecnie Inteligo również oferuje świetną promocję - za otwarcie konta z polecenia zyskujemy 100 zł. Jedynym warunkiem jest wydanie 200 zł kartą debetową. Bardzo łatwy i przyjemny sposób na zdobycie stówki.

    Chętnych na otwarcie konta z polecenia zapraszam na pws@onet.pl

    OdpowiedzUsuń