sobota, 6 lipca 2013

Chuck Norris znów rozdaje kasę dla wybrańców


Kilka razy pisałem tutaj o ciekawych promocjach w BZ WBK, były to jednak bardzo krótkoterminowe okazje ograniczone nawet tylko do weekendu, kiedy aktywność na blogu zamiera więc mniej ludzi może się o tym dowiedzieć. Tym razem jest inaczej.

Najnowsza oferta nie jest na dwa dni ale na dwa miesiące kończy się bowiem 31 sierpnia, więc niniejszy wpis będzie bardziej przydatny od poprzednich. De facto poprzednia promocja skończyła się w czerwcu, więc w sumie mamy niekończący się festiwal Chucka Norrisa.

Ile rozdaje tym razem|?Norris znów pokazuje kto Źródło:bzwbk

Tym razem nazywa się to Płać i zarabiaj z Kontem Godnym Polecenia. I niestety kolejny raz promocja jest ograniczona do ludzi, którzy mają to konto a na dodatek otrzymali sms oraz info na skrzynkę odbiorczą w bankowości BZ WBK co już staje się jak widać regułą.

Regułą jest także promowanie transakcji bezgotówkowych. Ważne są w takim przypadku jedynie terminy a te są odległe liczy się bowiem zaksięgowanie aż do 10 września więc jak widać na wakacjach klienci Norrisa mogą zaszaleć.

Niestety tym razem Norrisowi chyba kończy się kasa bo tym razem zwraca już 'tylko' 5%. Nie jest to mało i na pewno zasługuje na uwagę, ale zdążyliśmy już przywyknąć do 10% w poprzednich promocjach. Teraz daje tyle samo ile Alior.

Jest jednak zasadnicza różnica między Norrisem a facetem w meloniku. Melonik skąpi premi do 50 zł miesięcznie a Norris dalej jest hojny bowiem można zarobić aż 500 zł. Oznacza to wydatek rzędu 10.000 zł, który jest premiowany a takiej oferty nie pamiętam. Nic tyko robić wielkie wakacyjne imprezy.


Co więcej bank zastrzega sobie prawo do przedłużenia promocji, więc po wakacjach będą pewnie kolejne.


6 komentarzy:

 1. Jest jeszcze kolejna internetowe wersja "dla ubogich" wybrańców:
  http://indywidualni.bzwbk.pl/_items/outside.bzwbk.pl/546_regulamin_kupuj_przez_internet.pdf
  Ciekawe czy liczy się zasilenie internetowej portmonetki w tym (ale chyba raczej nie, bo w regulaminie jest coś o wykluczającym MCC).

  Ale z kolei w regulaminie tej opisywanej w artykule już takiego zapisu nie ma, więc w połączeniu z Płazem można całkiem łatwo "wydać" te 10k w niecałe 2 miesiące.

  BTW, chyba najwyższa pora zamienić moje <30 na KGP, tym bardziej, ze jest zapis o ew. przedłużeniu oferty, a dali ją chyba tylko niedzielnym klientom banku, nie niekorzystającym jednocześnie z "Nawet 700"...

  OdpowiedzUsuń
 2. Mimo marketingowej walki o klienta, jakoś ostatnio BZ WBK zdecydowanie mnie do siebie nie zachęca. I choć fajnie byłoby, gdyby do kieszeni wpadło kilka dodatkowych stówek, to jednak czekam na coś innego. Z BZ WBK korzystałem i od zeszłego roku już niestety nie korzystam.

  OdpowiedzUsuń
 3. A o tym już było? http://indywidualni.bzwbk.pl/_items/outside.bzwbk.pl/546_regulamin_kupuj_przez_internet.pdf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie ale skoro tyle jest próśb o ten wpis pojawi się jutro info na PP2.

   Usuń
 4. "Co więcej bank zastrzega sobie prawo do przedłużenia promocji więc po wakacji będą pewnie kolejne."
  po wakacjach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już jest po wakacjach, dosłownie i w przenośni:)

   Usuń