piątek, 7 czerwca 2013

10% cashback w BZ WBK za program Kupuj przez internet


Do opisywanych w tym tygodniu nowych ofert 20% cashback w ING oraz nieco zakręconej premii 500 zł w przypadku nowego mBanku jest jeszcze cała gama innych promocji wcale nie mniej ciekawych. Na tym blogu jakoś zgromadziliśmy już szereg promocji jaką oferuje od tego roku BZ WBK. 

Chuck Norris ma jak widać mnóstwo kasy i lubi ją rozdawać na prawo i lewo. W maju opisywaliśmy ofertę 10% cashback w BZ WBK która była ważna tylko przez... 2 dni i to w weekend. W czerwcu pojawiła się kolejna o nazwie Kupuj przez internet. Dzięki niej kolejny raz klienci tego banku mają okazję wykorzystać niemały bo aż 10% cashback. A więc kiedy co i jak?

Promocja tym razem nie jest ważna tylko w dwa dni ale aż do końca czerwca a więc czasu jest jeszcze w miarę dosyć. Tym bardziej, że księgowanie liczy się az do 10 lipca więc zakupów można dokonać także ostatniego dnia czerwca.


Trzeba być jednak posiadaczem konta Godnego Polecenia oraz karty do tego konta. Ale to nie wszystko - potencjalny klient otrzymać bowiem musi także komunikat sms od banku o następującej treści. 

 
Źródło: bzwbk


Szanowny Panie,

Tylko teraz za aktywne korzystanie z kart płatniczych wydanych do Konta Godnego Polecenia można otrzymać nagrodę w wysokości 10% wartości płatności wykonanych kartą przez Internet.

Co trzeba zrobić?
Wystarczy zrealizować płatności on–line kartą MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni wydaną do Konta Godnego Polecenia.
Aby otrzymać nagrodę, należy wykonać płatność kartą przez Internet w terminie od 4 do 30 czerwca 2013 r. Maksymalna wartość nagrody może wynieść 20 zł


Na stronie banku trudno znaleźć jakąś informację o tym zatem jak widać bank coraz bardziej adresuje najlepszą ofertę do swoich klientów. To dość nietypowa sytuacja najczęściej bowiem na specjalne przywileje mają szansę tyko nowi klienci. Nic dziwnego, że wielu sobie to chwali czego dowodem jest taki mail od jednego z czytelników:

Chyba mnie lubia w BZWBK :)
dziś przed chwilą dostałem sms :  Zrób zakupy przez internet i zapłac kartą jeszcze w tym miesiącu!. Otrzymasz nagrodę 10% wartości swoich zakupów, max 20zł.  sprawdz szczególy na swojej poczcie w BZWBK :)


Kwota zwrotu czyli 20 zł może nie jest duża ale praktycznie za darmo więc zawsze się przyda. Kto jest zainteresowany szczegółami tutaj znajdzie szczegółowy regulamin.

BZ WBK jest jednym z nielicznych banków, który swoich klientów zaskakuje takimi prezentami. Inne banki wiele mogłyby się nauczyć od Banku Zachodniego jak zatrzymać przy sobie klientów. A tak jak dowiedziałem się ostatnio muszą się liczyć z 10 razy większymi kosztami by odzyskać starego klienta.

Ciąg dalszy: Chuck Norris znów rozdaje kasę dla wybranych

12 komentarzy:

 1. Tak tylko gdzie można płacić przez internet kartą debetową i to bez pobierania wysokich opłat przez umożliwiającego taką płatność. Ja na takie sklepy lub cokolwiek innego za co można płacić zwykłą debetówką przez internet nie natrafiłem (na pewno gdzieś można ale mało szukałem).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "gdzie można płacić przez internet kartą debetową(...)na pewno gdzieś można ale mało szukałem"

   zaryzykuję twierdzenie, ze wcale nie szukałeś - ja praktycznie wszędzie w necie płacę debetówką

   pm

   Usuń
 2. Chociażby allegro :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko czy dla 20 warto kombinować? Nie jestem przekonany do otwierania 20 kont bankowych tylko po to, żeby na każdym z nich wykonywać inne operacje, które dają po kilka złotych. Widzę w tym małą efektywność w przeliczeniu na czas spędzony na pilnowaniu takich spraw.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja widzę w tym 10% rocznie netto bez ryzyka z całego portfela.

   Usuń
 4. Witam

  niestety są w polsce ludzie, jak np ja. którzy maja kilkanaście kont bankowych, z których cisna ile moga. nieprzynoszące profitów chocby kilku zł kasowane są z miejsca.
  ps. nidgy nie płace za prowadzenie żadnego konta :) żadnego.

  polecam wszystkim

  OdpowiedzUsuń
 5. Tylko najpierw trzeba dostać smsa, a jeszcze żadnego nie dostałem ...

  OdpowiedzUsuń
 6. No teraz Chuck to już kompletnie oszalał... Aż 500 zł daje mało aktywnym wybrańcom...
  http://indywidualni.bzwbk.pl/_items/outside.bzwbk.pl/542_regulamin-plac_i_zarabiaj_z_kontem_godnym_polecenia.pdf

  A do tego tajemnicza oferta na utrzymanie klienta:
  http://www.sendspace.pl/file/dd6cd7df28d1d1f8f88a00e/bz-zlotowka-nacodzien

  OdpowiedzUsuń
 7. "To dość nietypowa sytuacja najczęściej bowiem na specjalne przywileje mają tyko nowi klienci."
  W tym zdaniu brakuje słowa "szansę" oraz literówka w "tyko".

  "BZ WBK jest jednym z nielicznych banków, którzy swoich klientów zaskakuje takimi prezentami."
  tutaj którzy -> który

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście poprawione. Jesteś polonistą?

   Usuń
  2. Nie, skończyłem studia techniczne, ale jeżeli widzę jakiś błąd to zgłaszam, bardzo doceniam wszystkie blogi, dlatego traktuję to jako formę odwdzięczenia się. Chyba, że uważasz, że są to na tyle małe niedociągnięcia, że nie trzeba poświęcać im więcej uwagi, to oczywiście nie będę kontynuował "procesu sprawdzającego" :)

   Usuń