wtorek, 11 sierpnia 2020

200 zł do Allegro za spełnienie banalnych warunków z kontem w PKO

Tym razem ofertą miesiąca została promocja PKO. Zyskać można 200 zł do Allegro, a warunki są całkiem proste do spełnienia. Dodatkowo większość z nas może być nowym klientem, bo karencja nie jest długa, a i niewielu z nas trzyma to konto bez powodu. Jednym słowem promocja dla wszystkich, z miłą premią ;)


Tutaj założysz konto w PKO by zgarnąć 200 zł do allegro

W promocji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 2 sierpnia 2020 r. nie posiadały konta w PKO, a także nie miały go w jego rodzimym Inteligo.
Promocja planowo ma potrwać do 18 września 2020 r., chyba że wcześniej zostanie wyczerpana pula wniosków. Limit ustalono na 3000 sztuk.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać nagrodę?
Należy wykonać min. 3 płatności kartą i 3 płatności BLIK-iem do 9 października 2020 r. 

W zasadzie to tylko tyle. Naturalnie należy pamiętać o zaakceptowaniu regulaminów i wyrażeniu wszelkich zgód marketingowych. Konto wraz z kartą należy otworzyć najpóźniej do 18 września 2020 r. 

Nagrodę otrzymamy w postaci ekodów o wartości 200 zł, które można zrealizować na platformie Allegro. Kody będą ważne do 30 czerwca 2021 r. 

Czas otrzymania premii uzależniony jest od tego, jak szybko spełnimy warunki otrzymania premii. Premię do 25 września 2020 r. otrzymają te osoby, które spełnią warunki najpóźniej do 30 sierpnia. Natomiast osoby, które spełnią wymagania do 9 października, mogą się spodziewać kasy do 6 listopada 2020 r.

Abyśmy mogli odebrać nagrodę, musimy zainstalować aplikację mobilna IKO,  bo właśnie tam zostaną przesłane powiadomienia i wiadomości z kodami do Allegro.

Konto oraz przelewy będą darmowe. Prowadzenie karty również, o ile będziemy wykonywać min. 5 transakcji kartą lub BLIK-iem.

Równocześnie jest dostępna analogiczna oferta, tyle że dla młodych. Osoby, do 26 roku życia mogą liczyć na dokładnie taką samą premię, na tych samych warunkach. Konto również będzie darmowe, tyle że, aby uniknąć opłaty z użytkowanie karty, wystarczy zrobić 4 płatności karta lub BLIK-iem. W przeciwnym wypadku, opłata wynosi 5 zł, czyli o połowę mniej niż przy standardowym koncie dla nieco starszych ;)


Tutaj założysz konto dla młodych w PKO by zgarnąć 200 zł do allegroWarunki jasne i proste. Premia całkiem satysfakcjonująca. Jednym słowem - dobra oferta. I to od PKO. 


Regulamin promocji konta dla młodych
Regulamin promocji konta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz