sobota, 2 lutego 2019

Smartfon Xiaomi Redmi 6a 2GB/16GB za darmową kartę w CitiJak było do przewidzenia opisywana w poprzednim artykule oferta darmowej karty Citi z 400 zł skończyła się jeszcze w styczniu, czyli dłuuugo przed możliwym terminem 6 marca. Zapewne podobnie będzie z inną jeszcze lepszą ofertą tej samej karty!

Po dłuższej przerwie wróciła wreszcie nowa oferta smartfona za... darmową kartę w Citi. Przez długi czas można tu było zdobyć smartfona LG, ale od tego roku w ofercie mamy popularny Xiaomi.

Po dłuższej przerwie wreszcie wraca oferta ze smartfonem:)


Na start dostajemy Xiaomi Redmi 6a 2GB/16GB z pełnoekranowym wyświetlaczem 5,45" oraz aparatem 14MP o wartości 449 zł. Całkiem nieźle jak za kartę, której używanie jest darmowe.


W obu przypadkach jednak mamy ten sam okropnie długi okres karencji:( Citi wyklucza posiadaczy karty kredytowej po 1 czerwca 2015. Z oferty mogą skorzystać więc tylko osoby, które albo są nowe, albo zdążyły zamknąć kartę przed tym terminem.

Tutaj zgarniesz smartfon Xiaomi Redmi 6a za darmową kartę

Oferta ma potrwać do 24 kwietnia 2019. Rozbudowano możliwość zdobycia karty na podstawie dochodów. Już nie tylko wystarczy mieć stałą pracę czy emeryturę w regulaminie mamy info o wynajmie nieruchomości czy bycie udziałowcem w spółkach.

Smarfon za kartę:)

Co trzeba zrobić by zgarnąć fajny smartfon Xiaomi?

Warunki znów są proste jak za smartfona

Jak to w Citi warunki nie są zbyt wygórowane jak na taki prezent. Wystarczy bowiem w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od momentu podpisania umowy o kartę wykonać dwie czynności:
  • raz się zalogować do bankowości
  • wydać kartą 1500 zł
w zamian dostajemy smartfona który zdaniem Citi jest wart 449 zł. Nagroda ma zostać wydana w ciągu 60 dni, termin ten jest jednak praktycznie nieistotny, bowiem przez te dwa miesiące nie musimy nic robić z kartą ta bowiem jest darmowa co jest ewenementem w świecie tego typu kart.

Tutaj zgarniesz smartfon Xiaomi Redmi 6a za darmową kartę


 


Warto  tu przypomnieć, że karta Citi to bez wątpienia najlepsza karta kredytowa na rynku i nie dziwi, że zdobyła Złotego Bankiera za ostatnie 3 lata: 2016, 2017 oraz 2018. Do nagród można podchodzić sceptycznie, ale w tym przypadku jest z pewnością bezkonkurencyjna.

Citi nabiło u mnie ostatnio sporo punktów. Zgarnąłem tutaj niedawno 400 zł i przy zamykaniu karty bank zaoferował mi następny cashback w wysokości 10% dzięki czemu wycofałem się z zamiaru zamknięcia konta i dalej jej używam. Oferta 'zatrzymania klienta' podobno jest już od dłuższego czasu i spotyka każdego, kto zadzwoni z zamiarem jej zamknięcia.

Alternatywnie możesz zgarnąć 400 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

W grudniu spotkała mnie kolejna miła niespodzianka o czym pisałem w ostatnim poście z 2018. Bank uznał moją reklamację i cofnął karę za nieterminową spłatę karty. Tego się zupełnie nie spodziewałem, ale miło gdy bank nie obstaje przy regulaminach lecz jest skłonny wysłuchać racji swojego klienta.


Regulamin oferty Weź kartę i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz