piątek, 6 lipca 2018

Ustrzel 200 zł z Millennium czyli jeszcze więcej i bez karencji


Z wyborem oferty lipca nie ma problemu, bowiem stało się dokładnie tak jak przewidywałem. Millennium wraca z jeszcze lepszą ofertą promocyjną konta, bo teraz zamiast dotychczasowych 150 zł jakie były w MM15 teraz można ustrzelić 200 zł. A co ważniejsze znów nie ma tutaj karencji:)

Co więcej warunki zgarnięcia premii są praktycznie żadne, dwie stówki dostajemy dokładnie za to co robi każdy posiadacz konta w Millennium. Więc aż się prosiło by zamknąć konto i poczekać na powrót.
Dla przypomnienia konto może założyć każdy kto nie ma żadnego produktu w Millennium. Trzeba tu jednak podkreślić, że dodatkowo nie mógł brać udziału w dotychczasowych promocjach konta 360 stopni, a tych było już dość sporo.

Tutaj weźmiesz udział w promocji Ustrzel 200 zł z Millennium

Oferta ma potrwać do 27 lipca 2018 więc do tego dnia można składać wnioski z powyższego dedykowanego linku. Kolejne cztery dni, a więc do końca lipa jest czas na założenie konta.

Harmonogram akcji
Co konkretnie trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł?
Ha, no właśnie nic ponad to co robi każdy posiadacz konta w Millennium czyli:
  • zrobić przelew na 1000 zł
  • wykonać jedną płatność kartą na dowolną kwotę
Jeśli te banalne czynności wykonamy w sierpniu i wrześniu dwie stówki trafi do nas.

Prosto, łatwo i przyjemnie. Zresztą sam regulamin też jest rekordowo prosty zawiera zaledwie... 1 stronę, więc to najkrótszy regulamin akcji promocyjnej jaki pamiętam. Wzór dla innych banków, które lubią plątać się w regulaminowych zawiłościach.

Tutaj weźmiesz udział w promocji Ustrzel 200 zł z Millennium

W maju zamykałem konto właśnie dla takiej okazji, skoro brak tutaj karencji, nie sądziłem jednak, że tak szybko będzie możliwość powrotu. Do tej pory miałem konto w Millennium tylko dlatego, że na KO było 3% zaś konto odnawiałem przez długi czas. Premii za założenie konta jednak nie zgarnąłem.

Jedno z moich ulubionych kont:)
Konto miało leżeć bezczynnie do października co wiąże się z wykonywaniem co miesiąc przelewu na tysiąc i jednej płatności. Przyjemniej będzie zrobić te czynności za premię niż za friko:)

Regulamin promocji Ustrzel 200 zł z bankiem Millennium

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz