poniedziałek, 5 października 2015

5% na lokacie 5% cashback oraz 200 zł do podziału w programie poleceń w Eurobanku


Niemal każdy bank lubi sobie przyklejać łatki: ten zdobył nagrodę bankiera, inny comperii, jeszcze inny newsweeka czym ostatnio chwali się na stronie Millennium. Ma to pewnie zachęcić nowych klientów do wyboru akurat tego banku, a nie innego.

Najlepiej jednak nie kierować się tym co wypisują banki, lecz samemu się przekonać, który tak naprawdę jest najlepszy. I to nie na przysłowiowe 5 minut, ale na bank główny. Przetestowałem większość banków dostępnych na rynku i jak dla mnie wybór jest banalnie prosty, bo jeden z nich wybija się zdecydowanie na tle reszty.

Gdy zakładałem tego bloga, prekursora wszystkich innych, Polbank nie miał sobie równych. Odkąd jednak pojawił się tutaj BFG i "opieka" KNF, najlepszym wyjściem była ewakuacja. Po testowaniu wielu banków do ewakuacji wybór padł na Eurobank, który dziś wyróżnia się na rynku.


Część zalet za jakie cenię sobie ten bank wypisałem dziś na FpG. Zakładając tutaj konto nie chodziło wcale o bonusy, ale skoro dziś Eurobank daje liczne bonusy na start, i to nie małe bo 100 zł dla polecającego i 100 zł dla poleconego, to czemu ich nie zgarnąć.

Nowi mają tutaj fajny start:)

Obecnie bank reklamuje na stronie najlepszy depozyt na rynku lokatę na dobry start na 5%. Jak ją zdobyć opisywałem szczegółowo w osobnym artykule na FpG. Warunkiem jest jednak zgoda na przelewanie tutaj wynagrodzenia od pracodawcy.

Odkąd BGŻ skończyło nagradzanie przelewu od pracodawcy bonusem w postaci 1%, przeniosłem taki przelew właśnie do Eurobanku. Dla mnie wystarczył bonus w postaci anulowania opłaty w wysokości 60 zł, za przyznanie darmowego limitu w koncie. Przez 10 w miesiącu taki limit jest przydatny dla optymalizatorów dochodu. 

Jeżeli przelewacie tutaj swoje wynagrodzenie, to nie trzeba robić tutaj kombinacji rodem z Millennium. Tam przed upływem roku taki limit należy kasować, by nie ponieść opłat za jego przedłużenie, zakładać go w innym banku i przenieść ponownie do Millennium. W Eurobanku robi się to automatycznie i... za darmo:)Obecnie do 15 grudnia 2015 trwa tutaj program poleceń, w którym osoba polecająca może polecić 4 osoby i za każdą zyskać po 100 zł. Osoby polecone zaś dostaną po 100 zł:) Szczegóły na poniższym screenie:
Wystarczy, że w ciągu 3 miesięcy od założenia konta przez poleconego, na Nasze konta co najmniej raz zostanie przekazany dochód na minimum 500 zł. Jeśli znasz kogoś kto ma konto w Euro możesz od niego zdobyć kod. Jeśli nie znasz takiej osoby, możesz pisać na marszr1@gmail.comSzkoda że można polecić tylko 4 osoby. Dla przypomnienia w Millennium można polecić 7 osób i za każdą zgarnąć po 100 zł co omawiałem w artykule 700 zł premii w promocji Polecam bank Millennium. Zaś w PKO nie ma limitu co do ilości poleceń lecz tutaj polecający zarobi 50 zł, zaś polecony 100 zł. Po szczegóły odsyłam do artykułu tutaj.

Na koniec jak zwykle zostawiam regulamin najnowszej akcji w Eurobanku.

7 komentarzy:

 1. też z chęcią zostałbym polecającym...

  a konto założyłem dla lokaty... wyjdzie mi 3,5% na 6 miesięcy bo powyżej 10k zł...

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy wymagana jest karta do tego konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest:) Patrz punkt szósty w poniższym artykule:
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2015/10/ktory-bank-warto-wybrac-jako-gowny.html

   Usuń
 3. Ale dochód musi być od pracodawcy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weź pod uwagę, że robisz tylko jeden jedyny przelew i dostajesz za to 100 zł. To najdroższy przelew o jakim słyszałem. Do tej pory rekord należy do Getin, który płacił jednorazowo 50 zł, więc coś musi być w zamian. Tym czymś jest przelew od pracodawcy.
   Ja właśnie tu przeniosłem wynagrodzenie od pracodawcy, za co bank dodatkowo daje nam darmowo limit w koncie. W standardzie kosztuje on 60 zł. Więc jeśli skorzystasz z tej opcji darmowego pieniądza, dostajesz 160 zł na start, za jeden przelew. Czyli całkiem nieźle.

   Usuń
 4. a na dodatek mamy darmowy i bezterminowy pakiet: Home Assistance, Medical Assistance, PC Assistance...

  także polecamy się... polecamy...

  OdpowiedzUsuń