piątek, 6 września 2019

100 zl za konto przekorzystne z KO na 3% przez pół roku


To już ostatni miesiąc w którym można założyć KO ze stawką 3% gwarantowaną przez pół roku. Do tego w niezwykle łatwy sposób zgarnąć można dodatkowo stówkę na start. To bez wątpienia jedna z najlepszych promocji ostatnich miesięcy.

Po powrocie z wakacji założyłem sobie wreszcie konto w Pekao i tutaj spotkała mnie miła niespodzianka. Według konsultantki z KO możliwa jest... nieograniczona ilość darmowych przelewów. Tego nie ma w żadnym banku.Nowa promocja znów potrwa równiutko miesiąc. Kto może z tego skorzystać? Regulamin podaje dość dziwne ograniczenie czasowe jest tutaj bowiem zapis: brak konta w terminie od 1 lipca 2018 do 31 sierpnia 2019. Innymi słowy karencja wynosi 14 miesięcy.

Tutaj zgarniesz 100 zł i założysz konto na 3% w Pekao

Promocja ma potrwać do końca wakacji czyli 30 września 2019. Oferta znów jest limitowana, ale limit ten wynosi 10 tysięcy sztuk, wszystko wskazuje więc na to, że powyższy link promocyjny znów będzie czynny przez cały miesiąc.Co trzeba zrobić tym razem by zgarnąć 100 zł?
Premię podzielono na dwie części tak jak to zrobił opisany w poprzednim wpisie Paribas.
Warunki są jednak o wiele prostsze aniżeli wymają Francuzi. 

100 zł za banalne warunki we wrześniu
Pierwszą stówkę można zgarnąć spełniając łatwiejsze warunki niż daje Millennium. Wystarczy bowiem:
  • przelew na 500 zł 
  • jedna płatność kartą na dowolną kwotę kartą lub apką Peopay
Te banalne warunki wystarczy spełnić we wrześniu. Bank nie uznaje wpłaty kasy w kasie banku, musi bo być przelew z zewnątrz. Nagrodę 100 zł dostaniemy bardzo szybko bo już w terminie 45 dni od upływu okresu przystąpienia do promocji.
3% na koncie oszczędnościowym przez 6 miesięcy
A wspomniane konto gwarantuje nam fajną stawkę przez 180 dni. Przez cały okres trwania promocji będzie więc okazja korzystania z najwyższej dziś stawki na rynku. Jedyny minus to ograniczenie kwotowe do 30.000 zł, ale to i tak więcej niż pozwala Alior.

Tutaj zgarniesz 100 zł i założysz konto na 3% w Pekao 

Jak wspomniałem na początku KO oferuje nieograniczoną ilość wypłat, jest jednak jedno ale. Nie można używać do tego zwykłej strony Pekao, lecz jej wersji mobilnej. Promocja kończy się z końcem września i nie wiadomo czy bank przedłuży ją o kolejny kwartał.

Na koniec warto dodać, że konto w Pekao też daje możliwość darmowego przewalutowania o którym pisałem niedawno. Tutaj zdecydowałem się skorzystać z oferty aliorowskiej, ale kto nie lubi lub nie chce skorzystać z oferty melonika ma tutaj alternatywę na unikanie dużych opłat za płatności za granicą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz