środa, 26 czerwca 2019

300 zł z plusem w nowej promocji kont w Millennium


Choć opisana w poprzednim artykule promocja 400 zł do Allegro potrwa jeszcze do połowy wakacji, warto przypomnieć fajną ofertę konta w Millennium, która skończy się nieco wcześniej. W momencie gdy mamy spadki oprocentowania tak w Idea bank jak i w Getin konto oszczędnościowe u bordowych nabiera coraz większego znaczenia.

Nowi jak zwykle mogą przy okazji zgarnąć kasę na start. Promocja co prawda zawiera teraz w nazwie 300 zł zamiast dotychczasowych 200 zł. Nie oznacza to, że o kasę jest trudniej - dalej dwie stówki przychodzą praktycznie za darmo, dodatkowa stówka jest obwarowana nowym warunkiem.

Wszystko tu w zasadzie jest bez zmian poza nowością w postaci ekstra 100 zł. W promocji mogą brać tylko osoby nowe, lub te które zamknęły konto po to by zgarnąć premię na start. Tak zresztą było w moim przypadku, szkoda bowiem było marnować darmowych 200 zł.

Tutaj bardzo łatwo zgarniesz 200 zł w Millennium na start

Promocja ma potrwać do 26 lipca 2019. Millennium raczej nie bawi się w skracanie ofert jak to ma w zwyczaju Paribas czy Nest, ale regulamin mówi wyraźnie, że promocja może ulec skróceniu, jeśli weźmie w niej udział 15.000 osób. Nie sądzę jednak by tak się stało ze względu na brak karencji dla osób, które już zgarnęły premię.

Link zatem będzie czynny najprawdopodobniej do 26 lipca, zaś konto 360 stopni należy założyć najpóźniej do 31 lipca 2019. Do wyboru jak zwykle mamy zwykłe konto dla dorosłych oraz konto

Co trzeba zrobić by zgarnąć do 300 zł?1. 200 zł na start
Część pierwsza to kopia znana z poprzednich ofert promocyjnych. By zgarnąć diw stówki należy:
  • zainstalować apkę do 31 października 2019
  • spełnić warunki darmowości konta przez 3 miesiące
Pierwszy warunek zrobi nawet dziecko. Drugi zaś to zwykłe czynności jakie wykonuje każdy kto posiada konto w Millennium. Chodzi oczywiście o przelew własny na 1000 zł oraz jedną płatność kartą na dowolną kwotę.

Powyższe dwie czynności należy dokonać w miesiącach: sierpień, wrzesień oraz październik. Właśnie z tego powodu, że co miesiąc robiłem to za friko zamknąłem tutaj konto i wróciłem po miesiącu. Robiłem to samo co i tak bym robił, gdybym konta nie zamknął, a dodatkowo bank wypłacił za to 200 zł, więc na pewno było to warte zachodu:


2. 100 zł ekstra
Nowością w promocji jest możliwość zdobycia dodatkowej stówki. Dotyczy to jednak otwarcia dodatkowego konta 360 stopni Junior. Dotyczy to więc osób, które do końca wakacji założą dla swojego dziecka dodatkowe konto w tym banku.

Także w terminie do 31 sierpnia 2019 należy złożyć wniosek o świadczenie Rodzina 500+. Wynika z tego, że dodatkowa stówka przysługuje raczej dziecku, które już od najmłodszych lat może się uczyć zgarniać premię za aktywność w bankach:)

Dzieci by zgarnąć stówkę nie muszą się zbytnio męczyć. Wystarczy, że rodzic przeleje mu 100 zł na konto 360 stopni Junior w terminie do końca października 2019. Jeśli jednak dziecko będzie mieć powyżej 13 lat, to dodatkowo trzeba wykonać kartą płatność na dowolną kwotę. Może to być też płatność Blikiem.

Tutaj bardzo łatwo zgarniesz 200 zł w Millennium na start

Mamy zatem powrót nieco zmodyfikowanej popularnej oferty. Millennium jak widać stawia na to, że całymi rodzinami będziemy zakładać konta. Skoro można na tym zarobić, to pewnie warto, tylko że w ten sposób dziecko pozbywa się raczej możliwości udziału w przyszłych ofertach z 200 zł dla dorosłych.


Regulamin promocji 300 zł z plusem w Millennium

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz