poniedziałek, 22 kwietnia 2019

400 zł do Allegro za darmową kartę w Citi z wreszcie skróconym okresem karencji


Powoli zbliża się do końca hitowa promocja, która z tego powodu przez długi czas nie schodziła ze strony głównej na tym blogu. Kto jednak przegapił tę okazję, ma możliwość skorzystania z podobnej oferty z darmową kartą Citi.

Wróciło bowiem nie mniej popularne 400 zł do Allegro, gdzie możemy kupić praktycznie wszystko co się nam podoba. Obie promocje dotyczą tego samego: całkowicie darmowej karty, jedynej takiej w Polsce, której wstyd nie mieć. Co więcej skrócił nareszcie karencję!

Nareszcie krótsza karencja

To nie jest żart: Citi po kilku latach zwłoki skrócił karencję dla swojej bezkonkurencyjnej karty kredytowej! By zdobyć smartfona trzeba nie posiadać karty od... 1 czerwca 2015, natomiast w promocji z Allegro znacznie krócej bo od 1 stycznia 2017. Przesunięto ją więc o ponad 1,5 roku.

Tutaj zgarniesz 400 zł do allegro za darmową kartę w Citi

Oferta ma potrwać bo do połowy wakacji czyli do 31 lipca 2019. Ale wiadomo im prędzej ją zdobędziemy, tym szybciej dostaniemy premię. A po to właśnie dajemy się skusić na takie fajne oferty.


Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?
Jak zwykle warunki są dwa i na oba mamy tyle samo czasu - 3 pełne miesiące kalendarzowe od podpisania umowy o kartę. Są to:
  • zalogować się do bankowości
  • dokonać transakcji na 1500 zł
Pierwszy warunek to banał. Sam loguję się przynajmniej raz do bankowości Citi by sprawdzić ile muszę oddać kasy i w jakim terminie by używanie karty przynosiło mi zysk. Tak robi zapewne każdy, kto używa karty by na niej zarabiać:)

Bank co prawda informuje w smsie o kwocie jaką należy spłacić, ale temu nigdy nie powinniśmy wierzyć. Bank celowo podaje niższą kwotę, by móc obciążyć nas kosztami za przyznany kredyt. Jak oddamy całość nie zapłacimy nic, a wykorzystany kredyt będzie dla nas darmowy, a o to przecież w tym chodzi.Kiedy premia? 
Info o spełnieniu warunków dostaniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniliśmy dwa warunki. Przyjdzie ona w formie wiadomości w bankowości Citi. Od tego momentu bank ma 60 dni na wysłanie nagrody.

Posiadając kartę warto zapisać się do programu Priceless special, bo z automatu bank tego nie robi. Zbieramy sobie przy tym dodatkowe punkty, które potem można wykorzystać. Mam już ich dość dużo i czas już na wybór nagrody, ale to już temat na osobny wpis.

Tutaj zgarniesz 400 zł do allegro za darmową kartę w Citi

Karta jest oczywiście darmowa i to powód dla którego sam nie chcę z niej rezygnować. Kredytówka w T-mobile ma zbyt mały limit, więc często po wykorzystaniu całego limitu tam używam dalej karty Citi. Dzięki temu nie muszę trzymać kasy na ror i żyć całkowicie na koszt banku, co już trwa od dobrych kilku lat.


Podsumowując nareszcie Citi skrócił karencję. Teraz pozostaje wybrać co chcemy wybrać bo wybór premii w Citi jest dość duży, ale promocja z allegro należy bez wątpienia do jednej z najlepszych.

Regulamin promocji 400 zł do allegro.pl - edycja V

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz