wtorek, 16 października 2018

Powrót hitowej promocji 200 zł za konto w Millennium


Odkąd z rynku zniknął WBK bez wątpienia najlepsze oferty mamy w Millennium. W październiku wróciła hitowa promocja z poprzednich miesięcy czyli 200 zł za założenie konta. W dalszym ciągu warunki do spełnienia są praktycznie żadne, zaś premia całkiem sowita jak za to co robi każdy posiadacz konta u bordowych.

Powrót popularnej promocji konta w Millennium

Warunek nowego klienta jest dość restrykcyjny wyklucza bowiem posiadaczy jakiegokolwiek produktu w tym banku. Mogą to być jednostki uczestnictwa TFI czy bycie poręczycielem, można więc nie mieć tutaj konta, a mimo to być wykluczonym.

Dla nas jednak kluczowy jest zapis, że w dalszym ciągu w promocji nie mogą brać udziału osoby, które skorzystały już w akcji promocyjnej konta 360 stopni. To daje furtkę osobom, które miały konto 360 stopni założone bez promocji, a dziś nie mają nic w Millennium. Dla nich promocja powinna być aktywna:)

Tutaj zgarniesz premię w promocji Złap 200 zł z Millennium

Promocja tym razem potrwa dość długo bo do 26 listopada 2018. Do tej daty należy złożyć wniosek o konto z dedykowanego linku widocznego powyżej, zaś podpisać umowę należy do 30 listopada.

Złożenie wniosku od podpisania dzieli tylko 4 dni, ale w przypadku Millennium oraz Getin zakładanie konta jest ekspresowe. Dziś wniosek, jutro przyjeżdża kurier z dokumentami, a już pojutrze konto jest aktywne. W innych bankach trwa to znacznie dłużej.

Warunki dla premii są jak zwykle banalne

Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł?
Tak jak napisałem wyżej nic szczególnego. W grudniu oraz styczniu należy:
 • przelać sobie 1000 zł na konto
 • zrobić jedną płatność na dowolną kwotę kartą/Blikiem
 • aktywować apkę na telefonie do 5 grudnia 2018
To wszystko. Pierwsze dwa warunki to coś co robi każdy posiadacz konta w Millennium. Nowością jest jedynie warunek trzeci, ale instalacja aplikacji mobilnej to praktycznie żaden warunek. 

Za powyższe banalne czynności dostajemy dwie stówki. Premia trafi na nasze konto w połowie lutego. A co potem? Potem można zamknąć konto lub dalej z niego korzystać. W końcu to tutaj jest najlepsze konto oszczędnościowe na rynku.

Tutaj zgarniesz premię w promocji Złap 200 zł z Millennium

A skoro jesteśmy przy KO to warto przypomnieć, że od niedzieli mamy dalej fajną stawkę 2,70% która potrwa aż do 12 stycznia 2019. Dodatkowo mamy tutaj do końca roku promocję darmowego limitu w koncie, który od dziś zacząłem używać:)

Nieco krócej potrwa program poleceń o którym pisałem niedawno na FpG. Tutaj też można dodatkowo zarobić przy czym dodatkowy bonus zgarnie tak polecający jak polecony. Obaj mają 5 nagród do wyboru. Trudno o lepszy bank, gdzie dodatkowo nie ma żadnych problemów jakie znamy z Idea bank czy ostatnio Santender...

Regulamin promocji Złap 200 zł z Millennium

3 komentarze:

 1. Czy komuś są znane ciekawe oferty lokat w walucie?

  OdpowiedzUsuń
 2. miałem u nich konto, ale nie mam pojecia czy załapało się na promocje 360 czy na jakąś inną a w placówce i na infolinii nie byli w stanie powiedziec mi, czy łapie się na obecną promocje. jakies pomysły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paweł, gdy ja wróciłem do Millennium nie byłem pewny czy naprawdę mogę to zrobić, w końcu banki czasami po swojemu rozumieja zapisy w regulaminie.
   Dlatego po założeniu konta z linku promocyjnego przy najblizszej wizycie w oddziale zapytałem czy przysługuje mi 200 zł. Babka sprawdziła w systemie i powiedziała, że widnieję tam jako zgłoszona do promocji.
   Możesz zatem skorzystać z linku i potem upewnić się podobnie jak ja to zrobiłem. Jak Ci powiedzą, że niestety nie, to po prostu zamkniesz konto. Jeśli zrobisz to standardową drogą, bardzo możliwe, że bedą chciali Cię zatrzymać i zaproponują jakiś bonus za zatrzymanie klienta. W obu przypadkach będziesz do przodu:-)

   Usuń