środa, 10 października 2018

250 zł do zgarnięcia w promocji Korzystnie w koncie
Z rynku zniknęło już wiele fajnych banków. W efekcie ostatnio najbardziej popularny staje się... Paribas co jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Paribas staje się najczęstszym oferentem promocji.

Mało tego oferty te szybko się sprzedają i limity przeznaczone przez bank szybko się wyczerpują. Tak było z ostatnią akcją z premią za otwarcie darmowego konta. Tym razem do zdobycia jest 250 zł. Na szczęście bank zwiększył pulę i przedłużył popularną promocję:)Kto może zgarnąć tę kasę? Jak na Paribas przystało mamy tutaj znów wymagane 2 lata przerwy w posiadaniu konta. Jeszcze do niedawna mieliśmy odsiadkę 3 letnią, co wykluczało klientów BGŻ. Od pewnego czasu jednak karencja jest już 24 miesięczna.

Tutaj zgarniesz 250 zł w promocji Korzystnie w koncie w Paribas

Promocja ma co prawda potrwać do 31 października 2018, ale bank przygotował zaledwie 1000 wniosków. To bardzo mało jest więc niemal pewne, że tak jak w poprzedniej promocji z premią pieniężną akcja skończy się grubo przed czasem.Co trzeba zrobić by zgarnąć 250 zł?
Po złożeniu wniosku z promocyjnego linku dostępnego w tym artykule do musimy założyć konto. Mamy na to czas do 16 listopada, zaś do końca listopada dodatkowo należy uruchomić aplikację mobilną GOmobile.

Potem mamy paribasowski standard. Wystarczy przez kolejne 3 miesiące: grudzień, styczeń oraz luty spełnić dwa warunki.
  • przelać sobie 1000 zł na konto
  • wydać kartą 300 zł w każdym z 3 miesięcy
Jak widać warunki nie są jakoś szczególnie trudne, ot zwykłe bankowe wymagania. Za te banalne czynności bank wypłaci nam kasę w gotówce, bez wymyślania jakichś bonów do wybranego przez siebie sklepu.

Wypłata premii
Premię podzielono na 4 części.
  • 50 zł za warunki listopadowe: otwarcie konta + aktywacja apki GOmobile
  • 50 zł za warunki grudniowe: przelew + płatność na 300 zł 
  • 50 zł za warunki styczniowe: przelew + płatność na 300 zł
  • 100 zł za warunki lutowe: przelew + płatność na 300 zł
Wszystko jak widać jest bardzo przejrzyste, zaś ostatnia nagroda wygląda na premię za lojalność, gdyż zamiast spodziewanych 50 zł mamy dwa razy więcej:)

Tutaj zgarniesz 250 zł w promocji Korzystnie w koncie w Paribas

W swoich promocjach bank stawia na dwa konta. Raz jest to konto płatne, raz bezpłatne. Tym razem mamy do czynienia z lepszym wariantem czyli kontem Optymalnym, które jest całkowicie bezpłatne:)Regulamin promocji 250 zł za promocję Korzystnie w koncie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz