poniedziałek, 6 sierpnia 2018

3% dalej w Getin w kolejnej edycji konta oszczędnościowego


W sierpniu zdecydowanie najciekawszą ofertą ma Getin bank. Getin to bank do którego najszybciej wróciłem skoro okazało się, że dobra stawka na koncie może być używana wielokrotnie. A od sierpnia dalej mamy fajne 3% na koncie i to do 200.000 zł:)


To dobra wiadomość. Nic się nie zmieniło w długości trwania promocji. Jeszcze w ubiegłym roku mieliśmy tutaj 4 miesiące promocji, niestety od tego roku zredukowano to do 3 miesięcy, ale dobre i to:)

Tutaj założysz konto z Getin oferujące na 3% oraz 3,50% do 200.000

I to nie tylko dla nowych klientów, ale także dla tych, którzy specjalnie czekali na nowe terminy dla nowych środków. Tym razem jest to 27 lipca czyli tylko 4 dni przed startem nowej promocji

Ten fakt warto odnotowywać, skoro już wiemy, że możemy tutaj wracać niczym do Millennium co wskazałem przy ostatnim wpisie porównującym oba konta oszczędnościowe. Niestety nie daje to gwarancji, że przy kolejnej XII edycji będzie podobnie.


Akcja potraw tym razem do 17 września 2018. Oczywiście nowi klienci banku mogą dalej łączyć tę promocję z kontem na 3,50% do kwoty 10.000 zł. Tutaj jednak jest wymagany przelew własny w miesiącu na kwotę 1500 zł. Warunek na tyle łatwy, że spokojnie można podkręcić sobie zysk:)

Tutaj założysz konto z Getin oferujące na 3% i 3,50% do 200.000

Co ciekawe ta druga promocja z kontem na 3,50% trwa 4x razy dłużej. Lepszą stawkę mamy gwarantowaną przez 12 miesięcy, więc w kwestii kont Getin w dalszym ciągu pozostaje zdecydowanym liderem.

Regulamin XI edycji konta oszczędnościowego na nowe środki w Getin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz