niedziela, 15 kwietnia 2018

2,70% dla każdego w WBK na mobilnym koncie oszczędnościowym


Lokaty są ostatnio bardzo kiepskie, ale za to konta oszczędnościowe trzymają się całkiem nieźle. O 2,70% w Millennium wiemy od dawna, ale od niedawna 2,70% jest także na na koncie oszczędnościowym w WBK. Co więcej jest to dostępna dla każdego bo... brak tu karencji:)
Uwaga: Przy korzystaniu z poniższego wniosku nie wybierajcie opcji z przelewem, jeśli w podobny sposób zakładaliście ror w WBK. Taki wniosek zostanie odrzucony.

Link do promocyjnej stawki 2,70% na Koncie Oszczędnościowym w WBK

Do ekskluzywnego grona banków z najlepszym oprocentowaniem czyli Millennium oraz Pekao dołącza także popularny BZ WBK. Lokuje się on jednak pomiędzy wspomnianymi wyżej bankami ze względu na limity. Millennium pozwala aż na 200.000 zł, Pekao tylko na 10.000 zł, zaś Bank Zachodni na całkiem sympatyczne 100.000 zł.


Oczywiście nie warto trzymać nadwyżki ponad podane kwoty. Jak pamiętamy z wczorajszego wpisu nadwyżki ponad 200k w Millennium są oprocentowane na 1,50%. WBK jest jeszcze bardziej rygorystyczny i za nadwyżki ponad 100k oferuje zaledwie 0,40%
Niestety nie jest to konto, które pozwala rozplanować wejście. Pekao gwarantuje stawkę przez 6 miesięcy, Millennium 92 dni i w obu przypadkach nie gra roli kiedy przelejemy środki. Ważne by to było w okresie trwania promocji i od momentu przelewu oba banki gwarantują nam pół roku czy kwartał z fajną stawką.

WBK poszedł inną drogą znaną z konta na 3% w Alior bank. Tutaj mamy deadline i wiemy że promocja zakończy się w konkretnym terminie. Innymi słowy im później z niej skorzystamy tym krótszy okres promocji będzie pracował dla przelanych środków. 

Jak pamiętamy w Aliorze promocja konta na 3% potrwa do 30 czerwca. W WBK o miesiąc dłużej a ściślej do 30 lipca 2018, ale przystąpić do promocji można tylko do 30 czerwca 2018.

Link do promocyjnej stawki 2,70% na Koncie Oszczędnościowym w WBK

Najfajniejsze w tym jest to, że nie ma tutaj ograniczeń co do nowego klienta. Nieważne czy ktoś tu ma konto czy nie, każdy może skorzystać ze stawki 2,70%. Wystarczy skorzystać z odpowiedniego linku by wziąć w tym udział.

Regulamin promocji 2,70% na mobilnym koncie oszczędnościowym w WBK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz