czwartek, 23 listopada 2017

Do 1000 zł premii za założenie konta w mBank w akcji specjalnej


Niestety jak było do przewidzenia najlepsza okazja roku opisana w poprzednim artykule skończyła się grubo przed czasem. Jak widać czytelnicy potrafią wyczuć co jest dobre i skorzystać z okazji. Co nam pozostało?

Podobną magiczną barierę 1000 zł osiągnął mBank. Oferta bonusu na 650 zł do niedawna bank podkręcił do 750 zł, promocja skończyła się jednak w niedzielę. Od tego tygodnia rusza kolejna akcja specjalna w której do zgarnięcia jest cały tysiąc.Zobaczmy zatem jakie wymagania stawia mBank dla tysiaka. Po pierwsze oferta jest adresowana tylko dla osób, które nie posiadały tutaj konta od blisko dwóch lat. Ściślej definicja nowego klienta określa datę braku konta na 1 stycznia 2016

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej w mBanku z premią do 1000 zł

Powyższy link będzie aktywny do 18 grudnia 2017 czyli tuż przed świętami. Ponieważ znów jest to akcja specjalna, należy zarejestrować się w promocji przez podanie maila, numeru telefonu oraz hasła do logowania na Konto Uczestnika akcji. 

Wniosek o otwarcie konta z premią w mBanku następuje przez konto Uczestnika w serwisie w zakładce KONTO BONUS. Dzięki temu będzie nam przysługiwać premia od organizatora i to stamtąd zostaniemy przekierowani do strony mBanku.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całkiem fajny bonus.


1. Łatwy bonus 100 zł od organizatora
Bonus na start zgarnąć najłatwiej. Wystarczy bowiem jedynie 5 płatności kartą. Łatwo i przyjemnie. Informacje o tym bonusie ten dostaniemy od organizatora na mail do 28 lutego 2018.

2. 650 zł zwrotu od mBanku
Tutaj mamy standardową akcję banku, znaną już od pewnego czasu, opisywałem ją bowiem w osobnym artykule. Dla krótkiego przypomnienia bank wymaga co miesiąc:
  • jednego logowania do aplikacji mobilnej
  • przelewu na 1000 zł
  • płacenia kartą lub BLIKiem
Za ostatni punkt będziemy dostawać 4% zwrotu co jest niezłym cashbackiem. Bank nie wymaga też by wiązać się z nim długo, bo promocja ze zwrotem kasy za zakupy potrwa tylko przez 5 miesięcy. Potem można konto zamknąć.3. Premia 250 za polecanie konta w tej akcji
Nowością w stosunku do poprzedniej akcji specjalnej jest wprowadzenie programu poleceń. Tradycyjnie bank przyznaje 50 zł za jednego poleconego. Instruktaż jak polecać widać na powyższym obrazku - trzeba po prostu skopiować link polecający i przesłać go osobie poleconej.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej w mBanku z premią do 1000 zł

Jak widać mBank idzie na wojnę z Citibank w kreowaniu najatrakcyjniejszej oferty roku. Oferta choć bez wątpienia atrakcyjna, nie przebija jednak wygasłej już oferty Amerykanów.

Regulamin akcji promocyjnej eKonto z bonusem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz