czwartek, 16 marca 2017

300 zł premii i 3% cashback w nowej akcji specjalnej Money Mania 10


Trwa 10 już edycja popularnej Money Manii. Tym razem oferentem jest BGŻ Paribas, który jak się łatwo domyśleć premiuje swoje iKonto z premią 200 zł. Drugą premię na 100 zł dokłada organizator:)Kto może skorzystać z tej promocji. W przypadku Paribasa nie jest tak fajnie jak w innych bankach. WBK omawiany w poprzednim wpisie daje rok karencji, zaś Millennium, Citi czy ING skracają od tego roku karencję.

Paribas jest jednak uparty i karencję ustawił aż na 3 lata, a ściślej na 27 lutego 2014. Jeżeli po tym terminie miałeś konto w Paribasie, nie ma szans na uzyskanie premii. Dotyczy to także niestety konta w BGŻ, więc Bogu ducha winni klienci banku rolników też są wykluczeni:( 

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej w BGŻ Paribas po 300 zł premii 

Powyższy link ma być w teorii aktywny do 31 marca 2017 bo do końca tego miesiąca bank planuje współpracę z organizatorem. Jednak w przeciwieństwie do innych akcji specjalnych ta ma limit wniosków ustawiony na 1100 rejestracji. Me się więc okazać, że link będzie dezaktywowany wcześniej.

Co trzeba zrobić by otrzymać 300 zł? Jak w każdej akcji specjalnej rejestrujemy się na dedykowanym linku zostawiając swojego maila. Dzięki tej rejestracji uzyskujemy prawo do zdobycia 100 zł od organizatora.

Następnie z linku jaki otrzymamy na podanego maila do końca miesiąca składamy wniosek o iKonto. Konto powinno być otwarte do 18 kwietnia 2017. Mam nadzieję, że nie muszę przypominać o zaznaczaniu konkretnych zgód.

1) 100 zł od organizatora
Na zgarnięcie pierwszej premii wystarczy spełniać warunki przez dwa miesiące
Aby ją uzyskać należy:
  • przelać 1000 zł w kwietniu oraz maju
  • dokonać płatności na kartą 300 zł  w kwietniu oraz maju
Innymi słowy musimy dwukrotnie zrobić to samo w miesiącach kwiecień i maj: przelew + płatności kartą. Trzeba przyznać, że bonus jest lepszy niż w T-mobile, gdzie za wydanie 500 zł dostajemy 25 zł. Tutaj za wydanie mniejszej kwoty 300 zł dostajemy dwa razy więcej:)


Szczegółowy harmonogram akcji specjalnej MM10
2) 200 zł od Paribasa
Poza tym dwa razy więcej premii można uzyskać od banku. W tym przypadku zdobycie premii potrwa nieco dłużej, bowiem ta rozbita jest na 5 kolejnych miesięcy. Jak łatwo policzyć skoro całkowita premia wyniesie w sumie 200 zł, to w jednym miesiącu można zdobyć maksymalnie 40 zł.

W dalszym ciągu powinniśmy robić to co w pierwszych dwóch miesiącach czyli przelew na 1000 zł oraz zakupy na minimum 300 zł. Przelew zwalnia z opłaty za konto, a zakupy na trzy stówki zwalniają z opłaty za kartę.

Bank za zakupy kartą będzie przyznawać 3% cashback, a więc nieco więcej aniżeli daje Millennium czy mBank. Co więcej w pierwszych dwóch miesiącach można zyskać więcej, bowiem zarabiamy podwójnie: od organizatora i banku niezależnie:)

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej w BGŻ Paribas po 300 zł premii

Podsumowując mamy typową akcję typu skorzystaj z akcji specjalnej, zgarnij premię i zamknij konto. Paribas należy do banków z średniej półki, ale jak dają to warto skorzystać. Szkoda jednak, że wyklucza tutaj bogu ducha winnym klientom byłego BGŻ:(

Regulamin akcji specjalnej Money Mania 10 czyli 300 zł z Paribasem 

1 komentarz:

  1. I czego nie napisał, że żeby dostać owo 200, to trzeba wydać 1333,33zł? Bank zachował odrobinę przyzwoitości na obrazku pisząc "do 300", czego nie można powiedzieć o polcanie.

    OdpowiedzUsuń