wtorek, 17 maja 2016

50 zł premii za założenie Lokaty Bezkarnej na 3,20% w najlepszej majowej akcji specjalnej


W maju mamy jednocześnie aż 3 akcje specjalne. Opisana w poprzednim artykule akcja z kontem jest bez wątpienia najmniej popularna. Warto więc przypomnieć tę najbardziej ciekawą, by nikomu nie umknęła sprzed nosa.  

Tym razem wraca niezwykle popularna BGŻOptima ze swoją sztandarową lokatą bezkarną z oprocentowaniem 3,20%, zaś dodatkowy bonus to 50 zł czyli jak zwykle na lokacie z premią. 

Już sama stawka lokaty sprawia, że warto ją założyć. Optima znana jest jednak z licznych akcji specjalnych, więc niekiedy warto poczekać z założeniem lokaty do nowej akcji, korzystając z dedykowanego linka zapewniającego premię


Nowa promocja lokaty z bonusem potrwa teoretycznie do 7 czerwca 2016. Teoretycznie, bowiem bank zastrzega sobie limit dopuszczalnych lokat z bonusem. Jest ich nie tak dużo bowiem tylko 2000 sztuk, więc możliwe iż promocja skończy się wcześniej.

Chociaż Lokata bezkarna jest wabikiem, ma jedną wielką przewagę nad wszystkimi innymi wabikami. Nie jest jednorazówką! Oznacza to, iż można ją zakładać wielokrotnie pod warunkiem, że nasza karencja wynosi 12 miesięcy.

Do zyskania blisko 700 zł:)
Innymi słowy jeśli ktoś zamknął konto w Optimie w kwietniu, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, może znów załapać się na nową promocję. Według regulaminu zaś początek akcji to 9 maja, czyli konto powinno być nieaktywne od 8 maja 2015.

Tutaj założysz lokatę bezkarną na 3,20% z bonusem 50 zł

Jak zwykle w tego typu akcjach musimy zostawić na dedykowanej stronie swój mail, z którego zakładamy lokatę najpóźniej do 7 czerwca. Następnie do 13 czerwca należy aktywować konto i zasilić lokatę bezkarną na minimum 1000 zł.

Oczywiście ze względu na dobre oprocentowanie warto założyć maksymalną kwotę czyli 100.000 zł, gdyż po raz kolejny będzie można z niej skorzystać dopiero po roku następnej karencji.

Wymagane terminy dla premii
 
Aby otrzymać premię nie trzeba trzymać okaty przez 3 miesiące czyli tyle ile trwa. Wystarczy posiadać ją do 1 sierpnia 2016 by zgarnąć premię, która zostanie wypłacona do 30 sierpnia 2016. 

Nawet jej zerwanie nie skutkuje spadkiem oprocentowania jak to jest w praktycznie każdej innej lokacie. Tutaj nazwa lokata bezkarna pochodzi właśnie stąd, że można ją bezkarnie zerwać w dowolnym momencie bez spadku oprocentowania. Niemniej jednak warto ją przetrzymać przynajmniej do 1 sierpnia by zgarnąć premię.

Regulamin nowej promocji 50 zł w BGŻOptima 2016

Trzecią akcją specjalną jest inna promocja z lokatą. Na niej też można zarobić 50 zł bonusu w Toyota bank, a dodatkowo do 220 zł premii, jeśli komuś będzie się chciało spełnić dodatkowe warunki opisane na FpG.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz